25 Şubat 2012 Cumartesi

Dengesizlikler.

Herşeyi anlayabiliyorumda tek bir yalana anlam veremiyorum.Olanı anlatmak olanı söylemek varken neden aptalca şeylere boyun eger ki insan? Biz mi kanıyoruz onlar mı kendini kandırıyor peki? Farketmedigimizi mi sanıyorlar?

Zorro'yla herşey iyi güzel giderken dün öyle bi laf etti ki yolun ortasında donup kaldım.'İlerde yani mesela seneye bi sevgilim oldugunda sen ne hissediceksin? Üzülüceksin biliyorum.' diyordu.Be adam madem ilerde bi sevgilin olucak niye benimle böylesin? Niye sarılıyosun niye kıskanıyosun niye sabahtan akşama kadar benimlesin ? Niye başka bi erkekle eglendigimde burnumdan getiriyosun? Niye sonuna kadar benim yanımda olucaksın senin yanındayım diyosun? Neden gelecegim için çaba gösteriyosun? Söylesene ben senin neyinim ? Sevgilin olana kadar yanında olucak sonra defolup gidicek biriyim di mi?

O kadar dengesiz şeyler ki, başka bi şehirde saatlerce vakit geçiriyoruz yürüyoruz geziyoruz gülüyoruz egleniyoruz ama sonrasında dedigi lafla degil o günün mutlulugu, hayatım boyunca mutlu oldugum tüm anlar siliniyor sanki..Daha öncelerdende yaşadık bunun benzeri bi olay.Ve hayatından çıkmak istedim izin vermedi direndim hayır çıkıyorum dedim yine olmadı.Ben seninle mutluyum ve baska birsey düşünmek istemiyorum dedi.İlerde dedigi gibi bi sevgilisi oldugunda benim ne yapıcagımı düşünüyor çok merak ediyorum.Gerçekten ben o zaman ne yapacagım..

Hiç yorum yok:

Yorum Gönder